Dostatečně široká nabídka elektrocentrál HONDA


Elektrocentrály o výkonu 0,7 - 12 kVA, poháněné profesionálními 4-taktními motory s dlouhou životností

Jako největší světový výrobce motorů, Vám Honda zajistí dostatek kvalitního elektrického proudu pro napájení jakéhokoliv spotřebiče.


Elektrocentrály Honda se vyznačují:

- Tichými a spolehlivými motory s dlouhou životností a nízkou spotřebou
- Sychronními alternátory, schopnými zvládnout vysoké pracovní nasazení při zachování vysokého stupně účinnosti
- Konstrukce elektrocentrály Honda nevyžaduje za podmínek ČSN ISO 8528-8 uzemnění
- Všechny elektrocentrály Honda vyhovují bez výhrad platným bezpečnostním, ekologickým a hygienickým předpisům
- Na všechny elektrocentrály Honda je poskytována záruka 5 let


Elektrocentrály pro 21 století pod přezdívkou GENE 21

Ručně nesené lehké elektrocentrály "pro elektrický proud na cestách"

Mini-elektrocentrály Honda jsou nejlehčimi zdroji elektrické energie na světě. Díky své kompaktní konstrukci a originálnímu technickému řešení je dosaženo nejenom menších rozměrů o 50%, ale i snížení hmotnosti o 50% oproti konvenčním elektrocentrálám.

Proto jsou "mini- Hondy" přímo idealním pomocníkem všude  tam, kde je nutný rychlý, lehký, výkonný a kvalitní zdroj elektrické energie.

Ekologie především

Již dnes spalovací motory Honda v těchto elektrocentrálách  vyhovují emisním normám EURO 2 dle směrnice 2002/88/EC, platné od 1.8.2008. Díky svému nadčasovému designu dosahují mini elektrocentrály Honda o více než 10% nižší hlučnost, než stanovuje Etapa II evropské normy 2000/14/EC, platné od 3.1.2006.

Nízké provozní náklady

Kvalitní mini 4-taktní motor Honda, používaný v těchto elektrocentrálách, má minimální spotřebu paliva. Doporučované palivo je benzín Natural 95.

Pomocí inteligentního ovládání motoru v závislosti na zatížení došlo ke snížení spotřeby paliva o 40% a například elektrocentrála EU20i na plnou nádrž (4,1 l) bez nutnosti tankování dokáže pracovat nepřetržitě 10 hodin.

Perfektní kvalita elektrického napětí

Invertorová jednotka použitá v elektrocentrálách EU10i a EU20i zajišťuje mimořádně kvalitní a stabilní dodávku elektrického proudu. Stejně jako jsou tyto elektrocentrály určeny pro napájení spotřebičů na chatách, v karavanech či na lodích, lze těmito elektrocentrálami napájet velmi citlivé spotřebiče, výpočetní techniku nebo dokonce lékařské přístroje apod.

V případě modelu EX7 je cyklokonvertorový alternátor ideálním zdrojem pro elektronářadí nebo k nabíjení akumulátorů.

Široké využití

Jinde, na světě nevídaný, je u EU10i a EU20i systém velmi snadného "sfázování" dvou identických elektrocentrál. Výkon takto propojených elektrocentrál je 2000VA, respektive 4000 VA. Lze tak napájet spotřebič s dvojnásobným příkonem.

- Špičková kvalita elektrického proudu
- Lehká a kompaktní
- Možnost sfázování dvou identických elektrocentrál
- Dobíjení akumulátorů
- MInimální provozní náklady