SCHNEIDER

Schneider Druckluft působí v řadě zemí, od roku 1992 také v ČR. Je jednou z významných firem na německém trhu v oboru tlakové vzduchotechniky. Má obchodní síť prodejních partnerů po celé Západní Evropě a další společné podniky vedle České republiky ještě na Slovensku a v Maďarsku.

Schneider Bohemia, spol. s r. o. je samostatnou soukromou firmou českého a německého vlastníka. Za léta působení na českém trhu má za sebou úspěšný vývoj. Za relativně krátkou dobu se stala společnost Schneider Bohemia spol s r. o. jednou z nejvýznamnějších společností ve svém oboru. Za celou dobu má výrazně pozitivní výsledky, hospodaří vždy se ziskem a vykazuje velmi dobrou platební schopnost.

Od prosince 2004 patří Schneider Bohemia, spol. s r.o. do finanční skupiny Technik Tools Systems (TTS). Do této skupiny patří vedle značky Schneider také další značky, z nichž nejvýznamnější jsou Festool, Protool, Narex a řada dalších. Tím byla vytvořena jedna z nejsilnějších finančních skupin v oblasti nářadí a strojů a i naši zákazníci za několik let jistě poznají výhody tohoto spojení.

Naše společnost si klade za cíl nabídnout uživateli kompletní řešení problematiky stlačeného vzduchu od zdroje tlaku (kompresoru), přes rozvody stlačeného vzduchu až po pneumatické nářadí. Samozřejmou součástí je také kompletní sortiment zařízení na úpravu stlačeného vzduchu, jeho filtraci, ekologickou likvidaci kondenzátu i veškerý související materiál jako jsou rychlospojky, regulátory tlaku, hadice apod.

S rozvojem používání stlačeného vzduchu jako moderní pohonné energie nachází náš sortiment uplatnění téměř ve všech oborech lidské činnosti.

Společnost Schneider Bohemia, spol. s r. o. dováží svůj sortiment od cca 14 výrobců z celého světa, od USA počínaje až po Japonsko konče.

Nabízíme pístové kompresory (pojízdné a stacionární), šroubové kompresory do 75 KW, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu (kondenzační a adsorpční sušičky), zařízení na svod a úpravu kondenzátu, rozvody stlačeného vzduchu v plastech a hliníku, širokou škálu pneumatického nářadí a příslušenství.

Společnost Schneider Bohemia zaručuje kvalitu dodávaného materiálu a kvalitní služby, které jsou s provozem spojeny. Zvláštní důraz klademe na prodejní a poprodejní servis a snažíme se o maximální dosažitelnost pro zákazníka. Naší snahou je řešit problematiku stlačeného vzduchu od návrhu, přes kompletní dodávku včetně montáže a následného záručního a pozáručního servisu.

Schneider Bohemia, spol. s r.o. má vlastní servis v provozovně v Sulkově ( u Plzně ), pak také vlastní servis v Brně. Společnost spolupracuje se sítí smluvních servisních středisek, která jsou schopna poskytnout veškeré servisní služby v tomto oboru. Tím je zajištěna maximální dosažitelnost pro všechny uživatele výrobků dodávaných firmou Schneider Bohemia.

Schneider Bohemia je certifikována podle norem ISO 9001 a ISO 14001. Tím je zajištěna vysoká kvalita služeb, ekologické hledisko při výrobě, skladování a dalších službách prováděných společností.

GÜDE

Jak se můžete přesvědčit, osu nabídky GÜDE tvoří ucelená řada olejových kompresorů a bezolejových kompresorů, doplněná bohatým příslušenstvím a velkým výběrem vzduchového nářadí, prověřená sestava svářecích agregátů, nabíjecích zdrojů, generátorů a elektrocentrál, komplexní nabídka strojů a zařízení k opracování kovů i dřeva a v neposlední řadě i rozmanité produkty z oblasti vybavení dílen a zahrady.

Paralelně se standardní nabídkou uvádíme na trh i rozmanitou kolekci strojů vysoké profesionální třídy pod označením GÜDE-PRO, určených pro výrobní provozy. Řada GÜDE-PRO zahrnuje výkonné svářecí systémy, profesionální kompresory, pily / cirkulárky a štípače dřeva.

Samozřejmou součástí našich služeb je všestranná péče o naše zákazníky i prodávané zboží – spolehlivý záruční servis, včasné řešení záručních i pozáručních reklamací, odborné technické poradenství na telefonní lince a podpora prodeje ve formě informačních materiálů a katalogů.